Windows 8.1 Recovery Bölümü Silindi

CanAygun

Hectopat
Merhaba Technopat Ailesi!

Arkadaşlar ben Windows 8.1 64 bit kurarken recovery bölümünü sildim 100 GB yer kaplıyor oyuncu insanım ben.

Tekrardan nasıl recovery bölümü oluşturacaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurtarma DVD'si oluşturduysan onu kullanarak geri getirebilirsin bunun dışında bilgisayarın ilk geldiğindeki gibi bir recovery bölümü oluşturamazsın. Zaten gerek de yok. Windows üzerinden ya da Acronis ile kurulumdan sonra imaj alıp onu kullanman hem daha pratik olur hemde bu imaj taşınabilir bir dosya şeklinde olduğu için başka bir taşınabilir diskte de bulundurabilirsin. Böylece sabit diskin bozulduğunda ya da diski değiştirmek istediğinde imajı basmak çok kolay olur.

Bahsettiğin recovery alanı Samsung Recovery mi? Eğer öyleyse sildiysen bile tekrar oluşturabilirsin hatta eskisinden daha iyi bile yapabilirsin.

Arkadaşlar Benim PC'nin Recovery DVD'Si yok Driver Dvd'side yok gelmedi bana.

PC'yi aldığım yere sordum yok diye, Asus'u ara dedi hem garantisi başlar hemde driverleri nerden ulaşabileceğimi söyler dedi.

Oyuncu olduğum için 100 gb recovery bölümünü sildim. Bide Bios ayarlarını sıfırladığımda PC otomatik biosa giriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı