Windows 8.1 RTM yavaş indirme sorunu

eXe

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar sizleri yeni tanıdım ve sizlerin bilgilerinize talibim :) laptobuma 8.1 kuracağım ve Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları bağlantıdaki indirme yönergenelerini uygulayacağım ama 3,4GB 8.1 dosyasını 24mbit fiber internet hızım ile 190-80 kb/sn hızı ile indiriyorum. Dün yaklaşık 4 saat indirdim ve bilgisayarı kapattım devam ettir dediğimde hata verdi bugün. Nasıl daha hızlı indirme sağlayabilirim?

Adsız.png
İndirme böyle yavaş başka nerden nasıl indirebilirim ?

Alternatif indirme linki yada daha hızlı olması için yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana da merhaba dostum,

Torrent olarak indirebilirsin. Normal indirmeye göre çok daha hızlı olacaktır. Buradan link verilmiyor sanırım fakat internetten araştırarak bulabilirsin.

İnternet explorer'dan yüklerken böyle oluyor. IDM var ama idm otomatik olarak almıyor. 6.05 sürümü idm sürümüm.

Şuan win7 yüklü ama yeni aldığım ssd ile 8.1 e geçeçeğim ama 2 gündür dosyayı indiremedim. 70 kb/sn ile indiriyor 1 kez de yarıda kaldı yardım lütfen.

33333.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı