Windows 8.1 Ses Gelmeme Sorunu

cisiluma02

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1'e formatladım. Formatladıktan sonra bilgisayardan ses çıkmamaya başladı. Driver güncelledim ama hiç bir şey değişmedi. Ne izlediğim videolardan ses çıkıyor ne de bilgisayardan ses çıkıyor. Ses girişinden kırmızı ışıkta çıkmaya başladı.

Evet denedim. Fakat kulaklığı algılamıyor. Kulaklık mikrofonlu hem mikrofonunu hem de kulaklığı taktım fakat ikisini de görmüyor.
Bu aynen benim klavye sorununa benziyor. Yapman gereken aygıt yöneticisine gir oradan ses aygıtını bul ve kaldır de orada sürücü kaldır tikini işaretle ve sil sonrasında üst kısımda ara butonu var ona bas sürücüyü bulsun yüklesin sorun düzelecek büyük ihtimalle. Sonucu buradan bildir. Olmadı başka çözüm önerelim.
upload_2015-9-4_16-52-54.png

Bu aynen benim klavye sorununa benziyor. Yapman gereken aygıt yöneticisine gir oradan ses aygıtını bul ve kaldır de orada sürücü kaldır tikini işaretle ve sil sonrasında üst kısımda ara butonu var ona bas sürücüyü bulsun yüklesin sorun düzelecek büyük ihtimalle. Sonucu buradan bildir. Olmadı başka çözüm önerelim.
Eki Görüntüle 102013
Maalesef sorun çözülmedi. Sildim ve yeniden başlattım aramama gerek kalmadı kendisi direk çıktı. Sildikten sonra güncellemeyi denedim güncel dedi. Bir de bununla mı ilgili bilmiyorum ama sadece kulaklık giriş yerinde kırmızı ışık yanıyor. Normalde yanmıyordu formattan sonra yanmaya başladı ve kulaklığımı algılamıyor. Sesin çıktığı yeşil ibreden belli oluyor ama ses gelmiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,8 KB · Görüntüleme: 434
Senin sürücülerin yüklü değil gibi gözüküyor ana kartın modelini yaz buradan yardımcı olalım sana. İşletim sistemini de yaz. (64 bit mi 32 mi )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı