Windows 8.1 sistem internete bağlanamıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Osman038

Hectopat
Daha fazla  
Yeni kurdum, girdiğimde internet yoktu. Aygıt yöneticisi bilinmeyen 6 aygıt gösteriyor. Nasıl çözebilirim?

Hocam hem size vuruyor, hem de iyileştiriyor. Çok saçma. Dediğim gibi, en mantıklısı üreticinin kendi sitesinden indirmek.
Orası zaten öyle. Sitesinden bulabiliyorsam niye Driver Booster kullanayım ki? Bazı driverleri üretici sitesinden bulamıyoruz. Öyle durumlar için yani.
Aynı kefeye koymak başka korsan demek başka.
Neyse canınız sağolsun. Biz konu sahibinin derdi ile ilgilenelim. Konu başka yerlere gitti.
Yeni kurdum, girdiğimde internet yoktu. Aygıt yöneticisi bilinmeyen 6 aygıt gösteriyor. Nasıl çözebilirim?
Arkadaşım sen en iyisi sistemini yaz. Bir bakalım.

Driver kurmanız gerekli.
Aygıt yöneticisinden bilinmeyen aygıta sağ tıklayın özellikler ayrıntılara tıklayın aygıt açıklamasını donanım kimliği diyerek oranın ekran görüntüsünü atarsanız yardımcı olabiliriz.
IMG_20210421_185128.jpg

İlk baştakini kopyalayıp buraya atabilir misiniz?

PCI\VEN_8086&DEV_24FB&SUBSYS_21108086&REV_10
Orası zaten öyle. Sitesinden bulabiliyorsam niye Driver Booster kullanayım ki? Bazı driverleri üretici sitesinden bulamıyoruz. Öyle durumlar için yani.

Neyse canınız sağ olsun. Biz konu sahibinin derdi ile ilgilenelim. Konu başka yerlere gitti.

Arkadaşım sen en iyisi sistemini yaz. Bir bakalım.

R5 M330 i5 7200u.
İlk baştakini kopyalayıp buraya atabilir misiniz?

@baranegun Hocam ne yapacaksınız.
Şu anda sorunum sürücüyü bulamıyorum.

Son düzenleme:

Buradan bilgisayarına uygun mimariyi, işletim sistemini seçin. Telefondan indirme yapabilirsiniz. Daha sonra şarj kablosu ile bilgisayarda sürücü kurulumu yapınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı