Windows 8.1 sistemi hızlandırır mı?

Bu arada bu video ile yapacağım. Sıkıntı olmaz değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam. Malwarebytes düşünüyorum. Bedava sürümü iş yapar mı?

Hocam malwerebytes antimalweredir gerçek zamanlı koruma yapamaz Kaspersky malwerebytesden bir tık daha kaliteli bedava sürümüde neredeyse günümüzdeki bütün zararlı yazılımları bulmak için yeterli gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Hazır bahsi geçmişken, Kaspersky'ın bedava sürümü işlevsel mi acaba?

Şu an bütün virüsleri bulmak için gayet yeterli.

Hocam malwerebytes antimalweredir gerçek zamanlı koruma yapamaz Kaspersky malwerebytesden bir tık daha kaliteli bedava sürümüde neredeyse günümüzdeki bütün zararlı yazılımları bulmak için yeterli gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Tamamdır, sağ olun hocam.

Windows 10 kullanırken kasan bilgisayarda 8.1'i antivirüslü kullanacaksanız aşırı fark beklemeyin. Arka planda yük oluşturmaya devam edecektir. Dikkatli kullanın yeterli. Win7 örneğin yıllardır kullanırım bir sorunum sıkıntım yok antivirüs kullanmıyorum. Yine de siz bilirsiniz.

Usb guard programı kullanın, gerekli tarayıcı eklentilerini kullanın işin yarısı bitti sayılır. Kullandığınız programları mümkünse açık kaynak ve çevrimiçi gizliliğe saygılı programlar arasından seçin. İlla da anrivirüs olsun şüphelendiğim yerleri elle hızlıca tarayayım derseniz buyurun açık kaynak kodlu ücretsiz bir alternatif:

Bu arada bu video ile yapacağım. Sıkıntı olmaz değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki 5. dakikada sadece diski seçiyor. Ben C diskini boşaltmak istiyorum. Üstüne sağ tık yapıp sil desem olur mu?

Windows 8.1' geçiş işlemini şimdi tamamladım. Bilgisayar çok hızlandı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı