Çözüldü Windows 8.1 Sistemim Kasmaya Başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HardRock

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarım, 4 GB RAM var, işletim sistemi Windows 8.1 (Donanım takviyesi yapamayacağım). Yardım edebilecek var mı? Önceden iyiydi şuan çok kötü bilgisayar yani eski haline göre çok kötü Teamviewer ile yardım edebilecek moderatör veya yönetici var mı? @THE_MILLER, yardım edebilir misin? Kasmalar falan var.

Hiçbir şey anlamadım yazdıklarınızdan. Sisteme ne yaptıktan sonra kasma başladı? Sistemin tam özelliklerini verir misiniz?

Başlangıç programlarını etkisizleştirebilirsin. Gereksiz uygulamaları sil. Defraggler uygulamasını indir Windows'un olduğu bölüme defrag uygula.

Laptopta da denedim fakat hala kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kastığı zamanlarda görev yöneticisinin bir fotoğrafını koyarsanız daha çabuk çözüme ulaşabiliriz. Sistemde mi problem var, programlardan mı yada donanımsal mı bakmadan bilmek pek mümkün değil. Eğer istersen salı günü Teamviewer'dan bağlanıp yardımcı olmaya çalışırım.

Kasma ortadan kalktı sağolun(Masaüstü bilgisayar). Laptop hala kasıyor.

Bilmiyorum, arada bir kasıyordu. Mesela bilgisayarım falan o kısımlara girdiğimde ufak takılma oluyordu. Laptobun sorunu 1.5 GB RAM belleğine sahip olması olabilir mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı