Windows 8.1 siyah ekran

Jrenc

Femtopat
Arkadaşlar dün sistemimi W8.1 yaptım. Ufak tefek işleri hallettikten sonra grafik kartı sürücüsünü güncellemek için kurulumu başlattım. Kurulum ilerlerken ekran bir anda karardı. Ama ekrandaki bazı ikonlar gidip gidip geliyordu. Klavyede numlock ışığı yanıp yanıp sönüyordu. Yeniden başlattım Windows açılma ekranı geldi ve tekrar karardı. Geri yüklemeyi denedim, başlangıç onarımını denedim hiçbiri olmadı. Şu an güvenli moddan giriyorum. Biraz uzattım ama yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar dün sistemimi W8.1 yaptım. Ufak tefek işleri hallettikten sonra grafik kartı sürücüsünü güncellemek için kurulumu başlattım. Kurulum ilerlerken ekran bir anda karardı. Ama ekrandaki bazı ikonlar gidip gidip geliyordu. Klavyede numlock ışığı yanıp yanıp sönüyordu. Yeniden başlattım Windows açılma ekranı geldi ve tekrar karardı. Geri yüklemeyi denedim, başlangıç onarımını denedim hiçbiri olmadı. Şu an güvenli moddan giriyorum. Biraz uzattım ama yardımcı olursanız sevinirim.

Yanlış grafik sürücüsü kurmus olmalısınız. Güvenli mod ile kaldırmayı deneyin.

Arkadaşlar dün sistemimi W8.1 yaptım. Ufak tefek işleri hallettikten sonra grafik kartı sürücüsünü güncellemek için kurulumu başlattım. Kurulum ilerlerken ekran bir anda karardı. Ama ekrandaki bazı ikonlar gidip gidip geliyordu. Klavyede NumLock ışığı yanıp yanıp sönüyordu. Yeniden başlattım Windows açılma ekranı geldi ve tekrar karardı. Geri yüklemeyi denedim, başlangıç onarımını denedim hiçbiri olmadı. Şu an güvenli moddan giriyorum. Biraz uzattım ama yardımcı olursanız sevinirim.

Dostum şu an bende de o hata var güvenli moda nasıl girebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı