Windows 8.1 sürümlerinden hangisi kurulmalı?

Witty

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM:16
SSD: Apacer AS2280P4
EKRAN KARTI: GEFORCE RTX 3060
ANAKART: H610M S2H DDR4
İŞLEMCİ: 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F, 3300 Mhz
Win 8.1 indireceğim fakat Win 8.1 kn n vb şeyler yazıyor ve ne anlama geldiğini anlamadım. Hangisini seçmeliyim?

K Kore versiyonudur. N'de ise medya oynatıcılar yoktur. Groove gibi.

Teşekkür ederim peki ya Single Language nedir?

K Kore versiyonudur. N'de ise medya oynatıcılar yoktur. Groove gibi.
Kurulabiliyorsa Windows 8.1 Home Single Language.

Ama ben Pro öneriyorum.
Pro sürümü bile hafif olan bir işletim sistemi bu.

Teşekkür ederim Pro sürümü en yüksek değil mi? Ultimate falanda var bu işten pek anlamıyorum ama merakım var ondan sordum.

Teşekkür ederim Pro sürümü en yüksek değil mi? Ultimate falanda var bu işten pek anlamıyorum ama merakım var ondan sordum.
Single Language tek bir dille kurulum yapılabilir demek.

Windows 7'nin Ultimate olarak bir versiyonu vardı, ama bu Windows 8'den itibaren kalktı.
Artık Home, Pro sürümleri temel olarak kullanımda.

Evet Pro en üst sürüm oluyor. Fakat gereksiz uygulamaları gözardı etmek için benim de tavsiyem Single Language'dir. Pro olmasına gerek yok.

Single Language sürümde tek dil ile kurulum yapıyorsunuz. Windows 8 ile beraber Home ve Pro geldi en üst Pro ama sizin için gereksiz olan sistemler var daha çok kurumsal yerler için o yüzden W8.1 Single Language öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı