Windows 8.1 UEFI DVD'ye Yazdırma

zaferasar

Hectopat
Daha fazla  
Yalan yanlış bilgi vermeyelim. Alexa değerine bakmak bile yeterli.
Hocam merhaba ben bi konuda soru soracaktım ama konu kapalı oldugu için burdan sormak istiyorum UEFI Windows 8.1 USB'ye Yazma | Technopat Sosyal Bu konuda uefi olarak usb yazdırmayı anlatmışsınız aynen denedim ve çok güzel temiz bir kurulum odu çok teşekkür ederim ama ben uefi usb değil de dvd yazdırmak istiyorum bunun için bi program var mı acaba iso dosyasını uefi olarak dvd yazdırmak mümkün mü ?

Hocam merhaba ben bi konuda soru soracaktım ama konu kapalı oldugu için burdan sormak istiyorum UEFI Windows 8.1 USB'ye Yazma | Technopat Sosyal Bu konuda uefi olarak usb yazdırmayı anlatmışsınız aynen denedim ve çok güzel temiz bir kurulum odu çok teşekkür ederim ama ben uefi usb değil de dvd yazdırmak istiyorum bunun için bi program var mı acaba iso dosyasını uefi olarak dvd yazdırmak mümkün mü ?
Nero tarzı yazılımlarla olduğu gibi yazdırın. DVD ile UEFI kurulum için ayrı işlem yapılmasına gerek yok.

hocam neroda normal olarak yazdırıyor diye biliyorum uefi olarak yazdırma seçeneği var mı Rufus gibi ? Win8 çekeceğim o şekilde usb çektim baya hızlı oldu ama usb lazım oluyor bu yüzden aynı şekilde uefi bot ederek dvd çekmem lazım

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı