Windows 8.1 Update 1 Köşelerde Gezinme Sorunu

Burak Suyun

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar

Windows 8.1 Update 1 ilk internete düştüğünde (1 ay önce) bende yüklemiştim. Arada bir de olsa köşelere geldiğimde çıkan Charm falan çıkmıyordu. Dün yine güncellemeyi Windows Update yerinden başarılı şekilde yükledim. Ancak yine bazen köşelere geldiğimde buralar çalışmıyor.

Bilgisayarın ayarlarından falan değil sorun. Yeniden başlatınca sorun düzeliyor ancak.

Update 1 deki bu sıkıntı bir tek bende mi var? Yoksa güncellemeyi kaldırmayı düşünüyorum.

Hiç açılmıyor. Ne sağ üst köşe ne sol hiçbiri tepki vermiyor. Başlangıç ekranında bilgisayarı kapat düğmesi olmasa Alt+f4 ile kapatacağım artık düşün yani :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet aynı sorun bende de var köşelere geldiğimde maalesef hiç bir tepki yok sadece başlata tıkladığımda geliyor daha sonra bir uygulamaya girdiğimde ise tekrar ulaşamıyorum.

Bilgisayarı yeniden başlatmamdan sonra bende sorun çözüldü. Fakat diğer bir sorun daha ise oyun performansında dün yüksek ayarlarda oynadığım oyun şimdi düşük ayarlarda kasıyor. İşletim sistemiyle alakalı olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı