Windows 8.1 Update 1 Köşelerde Gezinme Sorunu

Bendede orjinal 8.1 var. Dün güncelleme yapmıştım. Aynı sorun bugün bende de oldu. Güncellemede sorun var bence.

Son raporu veriyim. Formattan önce neredeyse yanlardan çıkan zıvırtılara hiç erişemiyordum. Şimdi geliyor fakat en fazla 2-3 saat bilgisayarı kullanınca yine ortadan kayboluyor. Nasıl iş çözemedim.

Valla kardeş ne yapsak boş. Çözüm artık gelecek olan yeni güncellemede. Her yeni şeyde de bir sorunla gelip diğerinde çözüyorlar. Bir kere de sorunsuz yapın kardeşim

Bende hiç anlamadım. Sırayla yüklemesinde sorun olmasın diye güncellemeyi Windows Update'den yaptım. Nadiren gidiyor. Reset atmak zorunda kalıyorsun.

SypeR'ın dediğini uygularsan sorun olmayacaktır. Eğer sorun yaşıyorsanız yine de yeni iso ile format atabilirsiniz. Bende şuana kadar yeni güncel olan Windows 8.1 Update 1 ISO'su ile format attım. Sorunsuz çalışıyorlar.
Her halde bu isonun çıktığından haberleri yok çoğu kişinin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Çoğu kişinin haberi yok. Bende Microsoft'un sitesinde içinde sadece Update 1'i barındıran ISO'ya denk gelmiştim. Arasam yine bulurum fakat benim sürüme uymayabilir. Ben elle yükleme yolunu tercih ediyorum şuan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…