Windows 8.1 Update 1 Köşelerde Gezinme Sorunu

Bendede orjinal 8.1 var. Dün güncelleme yapmıştım. Aynı sorun bugün bende de oldu. Güncellemede sorun var bence.

Son raporu veriyim. Formattan önce neredeyse yanlardan çıkan zıvırtılara hiç erişemiyordum. Şimdi geliyor fakat en fazla 2-3 saat bilgisayarı kullanınca yine ortadan kayboluyor. Nasıl iş çözemedim.

SypeR'ın dediğini uygularsan sorun olmayacaktır. Eğer sorun yaşıyorsanız yine de yeni iso ile format atabilirsiniz. Bende şuana kadar yeni güncel olan Windows 8.1 Update 1 ISO'su ile format attım. Sorunsuz çalışıyorlar.
Her halde bu isonun çıktığından haberleri yok çoğu kişinin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
SypeR'ın dediğini uygularsan sorun olmayacaktır. Eğer sorun yaşıyorsanız yine de yeni iso ile format atabilirsiniz. Bende şuana kadar yeni güncel olan Windows 8.1 Update 1 ISO'su ile format attım. Sorunsuz çalışıyorlar.
Her halde bu isonun çıktığından haberleri yok çoğu kişinin. :)
Evet. Çoğu kişinin haberi yok. Bende Microsoft'un sitesinde içinde sadece Update 1'i barındıran ISO'ya denk gelmiştim. Arasam yine bulurum fakat benim sürüme uymayabilir. Ben elle yükleme yolunu tercih ediyorum şuan. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı