Windows 8.1 Update bitmiyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri
Merhaba, yaklaşık 1 saat önce format attım ve Windows Update denetlemesini başlattım. Fakat 1 saattir bekliyorum bir türlü güncelleşlirme denetlemesi bitmedi çok uzun bekledim normalde 3 dk içinde her şeyi bulur ama bu neden böyle oldu anlamadım yardımcı olur musunuz?

Sistem saatinin doğru olduğundan emin ol. Ayrıca neden Windows 10 kurmadığını merak ettim, çok daha az güncelleştirme yapardın.
Recep abi şöyle söyliyim e benim bilgisayarımda çok enteresan bir durum var. Windows 10 İSO sunu yükledim. Pc açılışında kitliyor bilgisayarı. Bios a bile giremiyorum usb takılıyken ama win 8. 1 veya win 7 isosunu yükleyip takınca sorunsuz açıyor.

Sistem saatinin doğru olduğundan emin ol. Ayrıca neden Windows 10 kurmadığını merak ettim, çok daha az güncelleştirme yapardın.
Bunun çözümü var ise yardımcı olursunuz

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı