Windows 8.1 USB'den Nasıl Kurulur?

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Ben bu sene Windows 8.1'e geçmek istiyorum. Şimdi Recep Bey'in verdiği linkten indirdim. USB belleğime attım ve ne yapacağımı bilmeden bekliyorum :D Ben bu USB'yi bilgisayar açılırken USB üzerinden başlatsam kurulum başlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman kurulumu başlatın, kurulum oldukça kolaydır :) Kısaca Windows size kurulumda eşlik edecek, kurulum bittiğinde tertemiz Windows ile karşı karşıya kalacaksınız. Başarılar :D

Teşekkür ederim. Ürün anahtarı gerekiyor mu?
Eğer gerekiyorsa tekrar Windows 7'ye döneceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an bu videoyu izliyorum ve Recep Bey kuruluma ürün anahtarını girerek başlıyor. Benim de mi ürün anahtarım gerekiyor?

Ürün anahtarı gerekiyor ancak şu yolu deneyebilirsiniz:
  1. Bilgisayarınızı açın.
  2. Sonra USB belleğinizi takın.
  3. USB belleğinizdeki setup adlı programı çalıştırın. Böylece sisteminizde ürün anahtarına gerek kalmayacaktır.
Saygılarımla.

Böyle yazmam umarım yanlış değildir. Çünkü siz konuda "Orijinal Windows sahiplerine gerek yok." demişsiniz. @Recep Baltaş

Teşekkür ederim. Ürün anahtarı gerekiyor mu?
Eğer gerekiyorsa tekrar Windows 7'ye döneceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an bu videoyu izliyorum ve Recep Bey kuruluma ürün anahtarını girerek başlıyor. Benim de mi ürün anahtarım gerekiyor?
Kurulum, sıfırdan boot edilerek başlanmış. Evet, ürün anahtarı gerekiyor.
Yani USB'ye attığım .exe dosyasını çalıştırmam gerekiyor, öyle mi?
Evet, .exe'yi çalıştırarak da kurabilirsiniz.

@Silinen üye, teşekkür ederim, çok sağ ol. Çok teşekkür ederim, minnettarım.

Abi, USB'yi taktım ve bilgisayarı yeniden başlattım. USB'mi seçiyorum ama kurulum başlamıyor. Direk "Windows 7 başlatılıyor" yazısı çıkıyor. Ne yapmam lazım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı