Kapalı Windows 8.1 ve 10 Lisans Satışları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sagolsun cenk bey çok ilgili parayı yatırır yatırmaz key geldi bilgisayara kurdum hiçbir sıkıntı çıkmadı windows 10 a yükselttim ondada sıkıntısız kullanabiliyorsunuz teşekkürler :)

Merhaba, kolay gelsin bir sorum olacaktı. Şuanki bilgisayarıma 8.1 kuracağım key alıp, 1 ay içinde yeni bilgisayar toplayacağım yeni bilgisayara geçince problem oluşturur mu ?

Merhaba, kolay gelsin bir sorum olacaktı. Şuanki bilgisayarıma 8.1 kuracağım key alıp, 1 ay içinde yeni bilgisayar toplayacağım yeni bilgisayara geçince problem oluşturur mu ?
Şimdi aktivasyon yapıp taşıma yapmak için telefon ile aktivasyon yapabilirsiniz.

Anladım ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Sistemi alınca keyi almak daha mantıklı. Uğraşmamak için :) Hayırlı işler bol kazançlar :)

Merhabalar, bir sorum var. Ben bu keyi aldım diyelim, win 10 keyini girdim, sistemim çöktü. Bu keyi farklı bir pc de kullanabilir miyim tekrardan?

Paypal nakit kart ile nasıl ödeme yapılacağını söyler misiniz ? Paypal hesabıma bu kart ile ödeme yapamıyorum . Yaşım 18 ' den küçük .

Merhabalar, bir sorum var. Ben bu keyi aldım diyelim, win 10 keyini girdim, sistemim çöktü. Bu keyi farklı bir pc de kullanabilir miyim tekrardan?
Benden aldığınız lisans sadece bir bilgisayar üstünde çalışmak için tasarlanmıştır. Ancak farklı bir bilgisayara lisansı taşımak isterseniz Microsoft mobil aktivasyon aracına telefon ile bağlanarak lisansı lisansizi girersiniz, sistem sizin lisansinizi yenileyerek farklı bir bilgisayara taşımanıza imkan verir.

Paypal nakit kart ile nasıl ödeme yapılacağını söyler misiniz ? Paypal hesabıma bu kart ile ödeme yapamıyorum . Yaşım 18 ' den küçük .
Paypal hesabına baglanti kurmanız gerek. Başka türlü ödeme yapamazsınız.
18 yaş altı kullananlarda paypal hesabından kredi kartı veya banka kartı ekle bölümünü kullanarak paypal ile paypal kartı bağlayabilirler.

Ssd mi veya harddiskimi o pc den söküp farklı pc ye taksam da mobil gerekecek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı