Windows 8.1 ve (SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED (athwbx.sys) Hatası

cnsklndm

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Win 8.1 yükledikten bir süre sonra sistem çalışmayı durduruyor ve yeniden başlatıyor. Yeniden başlattıktan açılış ekranına gelince aynı hata tekrarlıyor. Hata kodunu arattığımda Win 8.1'de muhakkak güncel driverlar kullanmam gerektiğini anladım. Ben format sonrasında her zaman güncel olarak indirdiğim Driver Pack Solution ile kurulumları yapardım.

Görüntü bileşenlerinin driverini ise sitesinden indiririm her zaman. Velhasıl TOSHİBA SATELLITE L 750 laptop'uma sitesinden indirmiş olduğum driverleri yüklemiş olmama rağmen Win 8.1'de o hatayı almaya devam ettim. Sonuç olarak Win7 kullanmaya devam etmek zorunda kaldım. Forumda bu hatayı da arattığımda Drivers for Atheros AR9285 and Windows 8 tavsiye edilmiş ama bununla da ben sorunumu çözemedim.

O sebeple nasıl bir çözüm yolu bulabiliriz ne tavsiye edersiniz ? Sırf bu yüzden Win 8.1 kullanamıyorum. Sanırım bu olay için 6 kez format at Win7 dön yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı