Windows 8.1 Athwbx.sys hatası

okaliptys

Hectopat
Daha fazla  
System Thread Exception Not Handled’

Selam arkadaslar, uzun sure sonra Windows 8.1'e format attim, formattan sonra basliktaki yazi ile mavi ekran hatasi almaktayim. Toshiba satellite L730 PSK08E kullaniyorum, wi-fi'yi kapatinca hata vermiyor ama guncellemeye calistigimda da driverleri ayni hata verilmekte, atheros wi-fi'yi sildigimde restartdan sonra driverleri otomatik yukleniyor yine, biosu update ettim siyah ekranda kaliyor tam acilmiyor, 2 gundur cebellesiyorum sonunda Windows 7'ye gececegim sanirim, lutfen el atalim beyler su illet hatadan kurtulalim.

Son düzenleme:
Malesef gorunmuyor diriverler orada, bildiginiz iyi bir program var mi driverleri kokten kaldiracak? Your unistaller var, daha sonra driverpack solution ile yuklerim driverleri. Ama biliyorum sorun devam edecek...

Sürücü bulucu ile değil kendi sitesinden indirecekseniz güncelleyin yoksa benden yardım beklemeyin.
Sürücü görünmüyorsa yanlış kaldırmışsın veya program silici kullandı isen tam kalkmamış. Format atın ve güncel sürücüleri yükleyin.

Yardimlarin icin tesekkur ederim, dirverleri silmeden.

Drivers for Atheros AR9285 and Windows 8

Bu adresten son surumunu indirerek sanirim sorunu hallettik.

Windows 8.1 bu sistemde sizce stabil sekilde calisir mi?

Intel® Core™ i5 processor 2410M (2.30/2.90GHz, 1333MHz FSB, 3MB L2 Cache)
Ram; 4GB DDR3 (1333Mhz)
Intel® HD Graphics 3000 (1190MB Total: 64MB dedicated memory + 1126MB shared memory)

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstad sen olmasan bende Windows 7 atacaktım, sağolasın driver için teşekkürler.
Yardimlarin icin tesekkur ederim, dirverleri silmeden.

Drivers for Atheros AR9285 and Windows 8

Bu adresten son surumunu indirerek sanirim sorunu hallettik.

Windows 8.1 bu sistemde sizce stabil sekilde calisir mi?

Intel® Core™ i5 processor 2410M (2.30/2.90GHz, 1333MHz FSB, 3MB L2 Cache)
Ram; 4GB DDR3 (1333Mhz)
Intel® HD Graphics 3000 (1190MB Total: 64MB dedicated memory + 1126MB shared memory)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı