Windows 8.1 Wi-Fi ağlarını görmüyor

451827

Decapat
Merhaba, az önce bilgisayarımın işletim sistemini Windows 10'dan Windows 8.1'e düşürdüm. Windows 8.1 açıldığında Wi-Fi ağlarını görmediğini fark ettim. Evdeki diğer bütün cihazlar (telefonlar, tablet, televizyon) Wi-Fi ağlarını görüyor fakat ben kendi bilgisayarımı Windows 8.1 yaptığımda Wi-Fi ağları görünmedi. Windows 8.1'de internete yalnızca Ethernet kablosu ile mi bağlanılabiliyor? Benim bilgisayarımda mı bir sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz nedir? Sürücü kurmak gerekebilir.

Merhaba, az önce bilgisayarımın işletim sistemini Windows 10'dan Windows 8.1'e düşürdüm. Windows 8.1 açıldığında Wi-Fi ağlarını görmediğini fark ettim. Evdeki diğer bütün cihazlar (telefonlar, tablet, televizyon) Wi-Fi ağlarını görüyor fakat ben kendi bilgisayarımı Windows 8.1 yaptığımda Wi-Fi ağları görünmedi. Windows 8.1'de internete yalnızca Ethernet kablosu ile mi bağlanılabiliyor? Benim bilgisayarımda mı bir sıkıntı var?

Merhabalar, bilgisayarınızda Wi-Fi ağlarını göremiyorsanız laptop kullanıyorsanız alt+F5'i tuşlayın masaüstü kullanıyorsanız Ethernet kablosu takmak zorundasınız.

Wi-Fi görmeme tabiri caizse Windows 8.1'in kronik sorunudur. Sürücüsünü kurarsanız büyük ihtimalle düzelecektir.

Artı -2 Eksi
Wi-Fi görmeme tabiri caizse Windows 8.1'in kronik sorunudur. Sürücüsünü kurarsanız büyük ihtimalle düzelecektir.
Nereden ve nasıl kurabilirim?
Sisteminiz nedir? Sürücü kurmak gerekebilir.
Sistemim:

İşlemci: 4 çekirdekli İntel Core İ5 6200U 2.3 Ghz.

Ekran kartı: AMD Radeon R5 M330 2GB

RAM: 4GB DDR4

Sürücüyü nereden ve nasıl indirebilirim?

Nereden ve nasıl kurabilirim?

Sistemim:

İşlemci: 4 çekirdekli İntel Core İ5 6200U 2.3 Ghz.

Ekran kartı: AMD Radeon R5 M330 2GB

RAM: 4GB DDR4

Sürücüyü nereden ve nasıl indirebilirim?
Laptopun sitesinden bulabilirsiniz. Tam modeli nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı