Windows 8.1 Windows Update Donma

@AhmetAksoy Elle IP vermedim bir tek DNS ayarlarını elle yaptım daha sağlıklı olduğunu söylüyorlar. TTNET'in güncel DNS ayarlarını kullanıyorum ama IP'yi otomatik olarak algılıyor ikisi sorun yaratır mı bir fikrim yok, ama bir de bu Killer 2200 RJ45 ethernet portu gömülü PC'de acaba arayüz programı etkiliyor olabilir mi diye düşünüyorum ? Bu sorunu yaşayan baya kişi var forumlarda belki kronik bir sorundur düzenleme güncellemesi yayınlayabilirler.

Statik IP hizmeti almıyorsanız zaten istediğiniz IP adresini almanız mümkün değil. DNS'i otomatik ayarlara getirip deneyin. Sorun çözülmezse ethernet portu dışında, örneğin WiFi ile internete bağlanıp deneyin.

Statik IP hizmeti almıyorsanız zaten istediğiniz IP adresini almanız mümkün değil. DNS'i otomatik ayarlara getirip deneyin. Sorun çözülmezse ethernet portu dışında, örneğin WiFi ile internete bağlanıp deneyin.

Bir deneme yapayım dediğiniz gibi bakalım ne sonuç çıkacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı