Windows 8.1 0xc0000005 Hatası

TerryMore

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Laptopum Asus n53sn, orjinal yazılımı Win7 idi. Formatlayıp Windows 8.1 normal kurumla kullanıyorumdum. 128 GB'lik Sandisk ultra SSD aldım. Montajını yaptım. Diğer HDD'yi cd-rom bölümüne taktım. (aşagıdaki hatadan dolayı HDD şuan takılı değil ama değişen bir şey olmadı.)

Win 8.1 single language 64 Bit iso indirip rufus kullanarak UEFI GPT bölüm düzeniyle flash diske kurdum.
Uefi olarak başlattım pc yi. Ssd yi silerek yeni bölüm oluşturdum akabinde 3-4 tane otomatik bölümler oluştu.
Yükleme yapıcağım bölümü seçiyorum kur dosyaları yüklenmeye başlıyor %7'ye ulaştığında şu hatayı veriyor.

" windows yüklemesi beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. Yükleme kaynaklarının erişilebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın "
" hata kodun 0xc0000005 "

İkinci sorum ise, orjinal Windows 7 Home Premium oa mea lisansım var. Bunu Windows 8.1'in hangi sürümünde kullanabilirim?
Şimdiden teşekkür ederim..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı