Windows 8.1 Yazılan USB Belleğe Tekrar Dosya Atılabilir mi?

ahmetdemir55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Windows 8.1 formatı atmak istiyorum. USB bellek ile bunu örnek Rufus programı ile 16 GB lık USB belleğime yazdım ve formatımı attım. Bu USB belleği format attıktan sonra tekrar eskisi gibi yani resim müzik vs. gibi dosyalarımı atabilecek miyim?
Kusura bakmayın başlığı bir türlü tutturamadım konuya göre.

USB bellekte "DATA" adında bir klasör oluşturup, dosyalarınızı o klasörün içine atmanız daha iyi olacaktır.

Arkadaşım ben format işleminden sonra USB belleği biçimlendirip içine tekrar resim müzik gibi dosyaları tekrar atmak mümkün mü, yoksa artik format belleği olarak mı kullanacağız. Ya da ben anlamadım senin dediğinden.

Rehberi izleyip adımların aynısını yaptıktan sonra sorun olacağını sanmıyorum. Sistem kurmak falan bunlar basit işler. Her kullanıcının öğrenmesi gereken işler bence. Kolay gelsin.

Rehber derken USB belleğe yazmak mı, yoksa Windows kurulum rehberi için mi dediniz. Rica etsem bahsettiğiniz rehberin linkini verir misiniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı