Windows 8.1 Yükleme Rehberi

Bende Windows 8.1 Single Language preview yazıyor , Pro Preview yazmıyor ve güncelleme sonrasında oyunlarım açılmıyor, sizce neden ? ayrıca windows fotoğraf görüntüleyicsi çlşmıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi ben 8.1 indirdim. Kurdum. Yeniden başlattı ama ''Windows 8.1 Preview' i ücretsiz olarak alın'' diye bir uyarı ve başlat menüsü gelmedi. Bunu nasıl halledebilirim?

Dediğinizi yaptım. Yükleme uyarısı geldi ve mağza açıldı. Ama mağzada yükleme bölümü açılmadı. Normal mağza ekranı geldi. Şimdi iso ile kurmayı deneyeceğim.

Güncellemeyi kurdum fakat virüs programım lisanslı CD olduğu halde silindi ve kullanılmıyor. 8.1'i nasıl kaldırabilirim ? Tam olarak kullanıma geldiğinde güncellesek iyi olacak bence ve birçok programım ve oyunlarım çalışmıyor. Eski haline nasıl getirebilirim ? Geri yükleme yaptım olmadı. Bilgisayarınızda bir virus programı engelliyor diyor ama yok ki. Norton bile çalışmıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı