Çözüldü Windows 8.1 yüklenirken %83'te kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HuseynM

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
windows 10
4gb ram
400gb hdd
intel i3 2.4Ghz
Merhaba, ben Microsoft'un sitesinden Windows 8 yukledim. Her şey normal gidiyordu. Simdi %83'te kaldi.
Bir şey olur diye söndüremiyorum ama ekranda donma yok sadece ayarlar yapılıyor, 83% diyor ve ilerlemiyor. Ne yapmam gerek?

Çözüm
Eğer ISO dosyasını boot etmeden yükseltme işleminden yararlanarak kuruyorsanız epey bir zaman alabilir fakat ISO dosyasından boot ederek kuruyorsanız bir sıkıntı olabilir.
Merhaba, ben Microsoft'un sitesinden Windows 8 yukledim. Her şey normal gidiyordu. Simdi %83'te kaldi.
Bir şey olur diye söndüremiyorum ama ekranda donma yok sadece ayarlar yapılıyor, 83% diyor ve ilerlemiyor. Ne yapmam gerek?

Yükseltme yaptıysanız normal bekliceksiniz. Düzelir sonra ama zaman alabiliyor.

Eğer ISO dosyasını boot etmeden yükseltme işleminden yararlanarak kuruyorsanız epey bir zaman alabilir fakat ISO dosyasından boot ederek kuruyorsanız bir sıkıntı olabilir.

Çözüm

Teşekkürler duzeldi simdi Win8.1'den yazıyorum düzeldi ben Microsoft'un kendi sitesinden ISO dosyasını yükledim ve başlattım biraz sürdü amma şimdi çok iyi.

Teşekkürler duzeldi simdi Win8.1'den yazıyorum düzeldi ben Microsoft'un kendi sitesinden ISO dosyasını yükledim ve başlattım biraz sürdü amma şimdi çok iyi.

Evet 8.1'in performansı epey güzeldir fakat yakın zamanda birçok popüler tarayıcı desteği kesti ve birçok şeyde kesmeye devam edecek bir süre sonra ReviOS veya TheWorldOfPc modifiyeli Windows 10'larına bakmanız gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı