Windows 8.1'de kasan bilgisayarla Windows 7'ye geçilir mi?

Hocam 8.1'de kasıyorsa aşırı fazla değişme olmaz ancak Windows 7'den Defender vs kapatmanı öneririm.

ESU Bypass, Windows 7'nin seçili sürümleri için sağlanan ve kuruluşlara yönelik güvenlik güncellemelerini bütün edisyonlara ve ev kullanıcısının kullanmasını sağlar. Kurulum, Microsoft dışı uygulama olduğu için güvenlik sorunu olabilir.
Bütün sürümleri olacak. Ultimate desteklenmemesine rağmen ben şahsen kendi bilgisayarıma yaptım. Ayrıca güvenlik sorunu mevcut değildir, güvenle yapılabilir.

onu indiriyorum o zaman
İndirebilirsiniz.

onu indiriyorum o zaman
Ultimate kurumsal olarak en iyisidir.
Windows 8.1 gibi bir sürümde kasan bilgisayar için Windows 7'nin Ultimate gibi ağır bir sürüm ideal olmayabilir. Windows 7'nin Home Premium ya da Home Basic gibi sürümlere yönelmeniz iyi olabilir.

Bütün sürümleri olacak. Ultimate desteklenmemesine rağmen ben şahsen kendi bilgisayarıma yaptım. Ayrıca güvenlik sorunu mevcut değildir, güvenle yapılabilir.

İndirebilirsiniz.
Orijinal olarak kurumsal müşteriler, Windows 7 Home Premium ESU güncellemesi almıyor.

Windows 8.1 gibi bir sürümde kasan bilgisayar için Windows 7'nin Ultimate gibi ağır bir sürüm ideal olmayabilir. Windows 7'nin Home Premium ya da Home Basic gibi sürümlere yönelmeniz iyi olabilir.
mantıklı kararsız kaldım ilk home pre yi deniycem

İlk önce Ultimate denesin, beğenmezse ve hâlâ yavaşlık, donma, kasma vs. varsa dediğiniz diğer sürümlere geçer.

Geri
Yukarı