Windows 8.1'de Windows Update çalışmıyor

Yasin83883

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Intel core i7 13700k
Ram:Kingston FURY Renegade RGB 32GB (2x16GB) 3600MHz DDR4 CL16 Masaüstü Bellek Kiti 2 KF436C16RB1AK2/32
Ekran kartı:Intel arc a750
Anakart:Asus ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 DDR4 5333MHZ ATX 1700P 128 GB ANAKART
Windows Update açılmıyor yardım eder misiniz?
IMG_20220715_154902.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20220715_154934.jpg
    IMG_20220715_154934.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 53
Açılmıyor bir tanım değil. Tam olarak nasıl bir hata veriyor ya da bir görüntü?
Çark sürekli dönüyor

Bilgisayarı yeniden başlatın ve yeniden başladıktan sonra hizmetler kısmından Windows Update seçeneğinin çalışıyor olarak gözüktüğünden emin olun ve Windows Update sekmesi açılıyor mu bakın.😊
İşte sıkıntı orada hizmetlerde yeniden başlatınca bile durduruluyor diye gözüküyor

Dosya Ekleri

• IMG_20220715_160424.jpg
    IMG_20220715_160424.jpg
    230 KB · Görüntüleme: 54
Çark sürekli dönüyor.

İşte sıkıntı orada hizmetlerde yeniden başlatınca bile durduruluyor diye gözüküyor.

PC'yi şimdi yeniden başlatın ve hizmetler kısmında nasıl göründüğünü atın. Normalde hizmetler yazının kısmında durduruldu veya çalışıyor olması lazım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220715_160842.jpg
    IMG_20220715_160842.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 50

En garanti çözüme kaldı anlaşılan mecbur.😊
Buradaki linkten Windows 8.1 ISO'su indirin ve format atın. Varsa lisans anahtarınızı not almayı unutmayın.

Güncellemeleri daha hızlı uygulamak isterseniz bu sitedeki sayfadan 'Download Vollversion' yazan kısmın altından 32 veya 64 Bit Dr Windows W8.1 Update pack programının exe dosyasını indirip açın.
Bu program Windows güncellemelerinin büyük bir koleksiyonunu içerir.
Bütün güncellemeler Microsoft Update Catalog ile indirilmiştir.

Bu program otomatik olarak Haziran 2022'ye kadar olan bütün Windows 8.1 güncellemelerini yapar. Siz bir tek isteğe bağlı ve Temmuz 2022'de çıkan güncellemeleri yapacaksınız.
Ben kullandım gayet güvenli. Programın İngilizce ve Almanca desteği var.

Not: Programı kullanırken herhangi bir sorun çıkarsa sorumlusu ben değilim.😊

Artı -1 Eksi
En garanti çözüme kaldı anlaşılan mecbur.😊
Buradaki linkten Windows 8.1 ISO'su indirin ve format atın. Varsa lisans anahtarınızı not almayı unutmayın.

Güncellemeleri daha hızlı uygulamak isterseniz bu sitedeki sayfadan 'Download Vollversion' yazan kısmın altından 32 veya 64 Bit Dr Windows W8.1 Update pack programının exe dosyasını indirip açın.
Bu program Windows güncellemelerinin büyük bir koleksiyonunu içerir.
Bütün güncellemeler Microsoft Update Catalog ile indirilmiştir.

Bu program otomatik olarak haziran 2022'ye kadar olan bütün Windows 8.1 güncellemelerini yapar. Siz bir tek isteğe bağlı ve temmuz 2022'de çıkan güncellemeleri yapacaksınız.
Ben kullandım gayet güvenli. Programın İngilizce ve Almanca desteği var.

Not: Programı kullanırken herhangi bir sorun çıkarsa sorumlusu ben değilim.😊

Format bir çözüm değil kolaya kaçma taktiğidir.(her sorun çıktığında format atacaksan işimiz var)

Çark sürekli dönüyor

İşte sıkıntı orada hizmetlerde yeniden başlatınca bile durduruluyor diye gözüküyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adımları deneyiniz.
Olmaz ise.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:00 sadece Windows Update ve Repair Proyx settings işaretleyiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı