Windows 8.1'den 7'ye geçilir mi?

Merhaba Windows 8.1 kullanıyorum Windows 7'ye format atacağım ama dezantajlari nelerdir gecilir mi? Cevaplarinizi merak ettim.
Windows 10'a gec demeyin gicik oluyorum ona tam bir tasarim hatasi.
Bir psikoloğa görünmenizi öneririm.
Efenim ben nonstanji severim
Zevkler tartışılmaz, ben de nostalji severim ama senin sistem bende olsa... Windows 10 ile neler yapabileceğini düşünsene, önünde engel yok! Fazla RAM kullanımı sıkıntısı yok, istediğin programı oyunu aç. Rüyamda bile görmedim 64 GB RAM.

Arkadaşlar yeter sovmediginiz kaldi.
Ben ne bilmedigim Windows 11'i ne de o bos beles Windows 10'u kullanmak istemiyorum.
64 GB RAM'im olabilir ben Windows 7'ye gececegim ve dezavantajlarini sordum.
Beni linc etmek zorunda degilsiniz.
Sizden Windows 10 veya 11 ile ilgili fikrinizi soran olmadi.
Kimseyi kirmak istemiyorum ama kendinizi kirdirmak istiyorsunuz galiba.

Arkadaşlar yeter sovmediginiz kaldi.
Ben ne bilmedigim Windows 11'i ne de o bos beles Windows 10'u kullanmak istemiyorum.
64 GB RAM'im olabilir ben Windows 7'ye gececegim ve dezavantajlarini sordum.
Beni linc etmek zorunda degilsiniz.
Sizden Windows 10 veya 11 ile ilgili fikrinizi soran olmadi.
Kimseyi kirmak istemiyorum ama kendinizi kirdirmak istiyorsunuz galiba.
Diğer sistem özelliklerini bilmiyorum, sürücü sıkıntısı çeker misin çekmez misin? Her neyse kur kardeş. Önünde engel yok.

Efenim ben nonstanji severim insanlarin fikirleri aynidir hakaret etmenizin luzumu yok Windows 7'nin dezavantajlarini sordum ama zevkim ve bilgisizligim yuzunden azar isitiyorum.
Hayır beni yanlış algılamışsın. Halihazırda windows 8 kullanıyorsun ve windows 7 geçmek doğru olur mu gibi bir soru sormuşsun. Burada ki sorun senin de belirttiğin gibi windows 7 ye geçerken ki dezavantajlar nelerdir? Bu soruyu soruyorsun çünkü genel olarak her çıkan sürümün bir önceki sürümün üzerine yetenekler eklenerek çıktığını biliyorsun ve sorunda windows 7 ye geçince performans vs olarak çok bir yetenek kaybeder miyim? Bende sana şunu söylemek istiyorum. Windows 8 (performans ve yetenekler olarak) > windows 7 aynı zamanda Windows10> Windows 8 den. E Windows 8 ile Windows 10 arasında görsel olarak bariz bir fark bulunmamakta. Bence Windows 8 i kullanabiliyorsan, Windows 10'un görünüşünde ki ufak değişiklikler sana kötü geliyorsa Windows 10 bu düşünceni Windows 8'e oranla yüksek performans sunarak nötrleyebilir. Windows 11'in çıkışından da haberdar olmadığın için büyük ihtimalle Windows 10'un çıktığı ilk zamanlarda bir göz atıp beğenmemişsin ama geçen yıllar boyunca oldukça gelişti ve stabilize hale geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı