Windows 8.1'den Windows 10 yükseltme

Alakası yok insanlar 3 GB RAM'le Windows 11 kurabiliyorlar bence bu da imkansız değil?

Çalıştırırsın ama sadece seni kanser eder. Eski sistemlere Windows 10 yüklemek eşeğe 10 ton malzeme yükleme gibidir.

Tavsiyem 8.1'de kalmanız çünkü Windows 10 çok ağır gelecektir bilgisayarınıza. Windows 7'ye de geçmenizi tavsiye etmem çünkü artık güncelleme alınmıyor.

Birkaç gün önce açtığım konu üzerine son olarak şu yorumu yapmak istiyorum şu anda Windows 7'den yazıyorum 8.1 kötüydü Windows 10 ağır bir şey tavsiyem Windows 8.1 kalmanız ama 3 GB RAM veya daha az için Windows 7 öneririm çünkü Windows 8.1 ile Windows 7 ile arada aşırı fark var mesela bir kaçgün öncesinde Minecraft ve crafrise gibi oyunlar Win 8.1 de hata veriyordu fakat Windows 7'ye geçince tamamen bu sorun ortadan kalktı bilgisayar daha akıcı ve hızlı oldu ve Windows 7 indirdiğemede pişman değilim bir antivirüs programı Avast vb gibi uygulamalar indirip Windows 7 kullanırsız ben Steam destek veriyor Windows 7 eğer işemciniz düşükse ve 3 GB RAM veya daha az varsa Windows 7'ye geçebilirsin hatta bir orijinal ISO vereceğim indirmek isteyenler indirebilir.
Windows 7 Professional 32 Bit: Win 7 Pro 32Bit.rar indir
Windows 7 Professional 64 Bit: Win 7 Pro 64Bit.rar indir
Arkadaşlar bir de bir uyarım var linkde gelip aşağıda hocam bu virüslü kandırma bizi falan demeyin sitenin kendisi güvenli değil demek istemiş Windows 7 ISO'da orijinal virüs falanda yok dosyaları tarandı sizde tarayabilirsiniz verdiğin linkler orijinal ISO dosyaları linkleri kopyalayıp yapıştırın ve kolayva kuruluma geçebilirsini

Dosya Ekleri

• Win 7 özellikler.png
    Win 7 özellikler.png
    243,2 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı