Windows 8.1'den Windows 7'e geçmek

Emre can Kaya

Centipat
Daha fazla  
Daha önce Windows 7 Ultimate 64 Bit kullanıyordum, daha iyidir diye Windows 8.1 32 Bit'e geçtim. Neden 64 Bit'e geçmedin derseniz kuramadım. Tekrar Windows 7'ye dönmemin sebebi oyunlarda düşük performans almam ve 6 GB RAM varken 3.2 kullanabilmem.

Soruna gelirsek, bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Genelde UltraISO ile yapıyordum, oluyordu. Şimdi olmuyor. Eğer çözüm Boot ise nasıl yapabileceğimi söyler misiniz?

32 bitten 64 bit'e geçmek için USB ile kurulum yapman lazım

Artı -1 Eksi
Düşürmek için komple temiz kurulum lazım , Lütfen windows 10 64 bit kurun.
Bunu diyen Windows 2000 kullanıyor garip geldi nedense.
Daha önce Windows 7 Ultimate 64 Bit kullanıyordum, daha iyidir diye Windows 8.1 32 Bit'e geçtim. Neden 64 Bit'e geçmedin derseniz kuramadım. Tekrar Windows 7'ye dönmemin sebebi oyunlarda düşük performans almam ve 6 GB RAM varken 3.2 kullanabilmem.

Soruna gelirsek, bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Genelde UltraISO ile yapıyordum, oluyordu. Şimdi olmuyor. Eğer çözüm Boot ise nasıl yapabileceğimi söyler misiniz?
Windows 7'ye neden geçiceksiniz ki Windows 8.1 daha az ram tüketiyor diye biliyorum, çok fazla program olduğundan olabilir mi? Direk UEFI kurulum yapın.

Bu sayede Win 8.1 32 bitten 64 bite yükseltilir mi?
Windows 7'ye geçmeyin. Nasıl 64 Bit kuramadınız? 32 Bit kurulum ile aynı. 32 Bit için 4 GB üstü RAM desteklemiyor zaten. Sorun sizin 32 Bit kurmanız.

Buradan 64 Bit Windows 8.1 indirebilirsiniz: https://software-download.microsoft...1618478885&h=bdd8896bd6f11944dd656bc7d5390e9d
indirdim rufus ile usbye yazdım ama press any key to boot from usb diyor herhangi tuşa bastığımda yeniden başlatıyor ve olmuyor

@Eray T

Geri
Yukarı