Windows 8.1'den windows 7'ye geçtim, geçmez olaydım!

Leptop hangi windows sürümü ile geldi bilmiyorum. Biostan öğrenemezsin, windows 8 yüklediğinde ürün anahtarı otomatik olarak etkinleştirilir. Korsan ürün anahtarları'da kullanabilirsin, ama orjinal varken korsan kullanma.

Leptop hangi windows sürümü ile geldi bilmiyorum. Biostan öğrenemezsin, windows 8 yüklediğinde ürün anahtarı otomatik olarak etkinleştirilir. Korsan ürün anahtarları'da kullanabilirsin, ama orjinal varken korsan kullanma.
İstediğim şey zaten orjinal işletim sistemime geri dönmek. Nasıl yapacağım bu işlemi peki? Yani windows 8'i nereden yükleyeceğim?

Arkadaşım beni facebook sayfasından ekle ordan sana ürün anahtarı yazayım, onları denersin birde umarım olur.
Bana facebook bağlantınızı mesaj olarak iletirseniz sevinirim. Ben yapamadım çünkü. Eğer hiçbir şekilde yapamazsam son yol olarak onu denerim.

Deneyip sizi bilgilendireceğim. :)

Recep Bey bir şey soracağım Şimdi OneDrive bana altı partlık dosya veriyor. Bunları indirdikten sonra ki işlemler nelerdir? Yani Altı dosya da indikten sonra .iso dosyalarını flash belleğe mi yazağacım? Açıklamalardan çok da bir şey anlayamadım ben doğrusu, bu konularda bilgim çok kısıtlı. OneDrive'dan hesabımı da açtım bu arada.

iso dosyalarını burning studio programı ile dvd ye yaz sonrada formatla win8 linkini recep usta üstte vermiş saten ama o kadar win8 le ugrasma derim ben bilgisayarın win7 yi daha hızlı calıstırıosa onu kullan ben win7 atacam win8 var ugrastırıyor bazen beni :)

iso dosyalarını burning studio programı ile dvd ye yaz sonrada formatla win8 linkini recep usta üstte vermiş saten ama o kadar win8 le ugrasma derim ben bilgisayarın win7 yi daha hızlı calıstırıosa onu kullan ben win7 atacam win8 var ugrastırıyor bazen beni :)
Win8.1 çok çok daha hızlıydı. Açılış ve kapanış hızı beni her zaman şaşırtıyor. :D Windows 8.1'e geçmem lazım tekrar.

suan win8.1 kullanıorum eed acılıs hızını pek bilmiorum cunku yeni diz üstü aldım ve 1 haftadır ilk defa win8 kullanıorum ama görsellik pc yi yoruyor biraz :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı