Windows 8.1'den Windows 8'e Dönme

onurylkn54

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Laptobumda windows 8.1 Pro yüklü fakat bazı programlarda uyumluluk sorunu yaşıyorum. İnternette de bir çok kişi bundan şikayetçi. Acaba windows 8'e dönmek için windows 8 iso dosyası ile usb recovery yapabilir miyim? Dosyalarım gitsin istemiyorum ama ayrıca windows store dan indirdiğim uygulamaları da aktarmak istiyorum. Tekrar indirmek uzun sürüyor.

Yok öyle bir şey, uydurma haberler onlar. Oysa asıl tam tersi olabilir. Sen yaşadığın sorunları, programları yaz ki çözüme ulaşasın.

Daha çok oyunlarda sorun yaşıyorum örnek: CrySis 3
Ayrıca Windows'un kendi uygulamaları isimleriyle değil ''app'' diye geçiyordu.
Programları hatırlamıyorum ama bir çoğunda kullanıcı hesabı denetimi hatası alıyordum ve bilgisayar çok geç açılıyordu.
Neyse ki format atıp Windows 8 kurum şimdi rahatım bilgisayarım 10-20 saniye arasında açılıyor.
Fakat ben bir recovery oluşturmak istiyorum 30 gb lık boş bir bölüm var diskimde.
Samsung Recovery Solution kurmayı denedim recovery bölümü olmadığını söyledi.
İnternette yöntemler var ama en basit şekilde yapmak istiyorum yardım edebilir misiniz ?

Hayır ben herşeyi okumadan yükleyen biri değilim.
İlk önce araştırır sonra yüklerim. Ayrıca şuanda bir sürü uygulama vs. yükledim fakat bir sorun yok.
Eğer sorun olursa belirtirim.
Programıda indiriyorum yükleyip deneyeceğim bir sorun çıkmaz inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ben herşeyi okumadan yükleyen biri değilim.
İlk önce araştırır sonra yüklerim. Ayrıca şuanda bir sürü uygulama vs. yükledim fakat bir sorun yok.
Eğer sorun olursa belirtirim.
Programıda indiriyorum yükleyip deneyeceğim bir sorun çıkmaz inşallah.

Bende de 8.1 yüklü ve oyunlarda herhangi bir sorun yaşamıyorum. Örnek olarak, crysis 3, call of duty ghosts, assassins's creed black flag gibi oyunlar yükledim. Bir sorunla karşılaşmadım. Sadece pes 2013'de sorun yaşıyorum. Onu da bir türlü çözemedim ama senin bahsettiğin olayların 8.1 le alakası yok. Bilgisayar çok hızlı açılıyor. Şuan 10 saniye ya sürüyor ya sürmüyor. Bilgin olsun diye söyledim. Keyif senin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı