Çözüldü Windows 8.1'e döndükten sonra artık driverlar çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alex Casey

Decapat
Merhaba. Bugün bilgisayarımı Windows 10'dan 8.1'e düşürdüm. İşlem başarıyla tamamlandı fakat driverların önemli bir kısmı çalışmıyor. Hatta Wi-Fi sürücüsü bile! Laptopun kendi sitesinde driverlar mevcut fakat onlar da sadece Windows 10'da çalışmak üzere tasarlanmış. Lütfen yardım edin. Hala umutluyum çünkü geçen senelerde bir tanıdığımız 2000'lerden kalma bilgisayarı W10'a yükseltmişti ve hiç driver sorunu çıkmamıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisine girip aygıtın üzerine tıklayıp özellikler diyin. Ayrıntılar kısmından "Donanım Kimlikleri" kısmına girin. En üstteki kodu kopyalayıp google'da aratın. Yanına win 8.1 yazarak sonuç alabilirsiniz. Hatta buraya da atarsanız yardımcı olmaya çalışabiliriz.

(İstediğiniz bütün aygıtları komple atın, yardımcı olabilecek kişiler hepsine bakabilir)

Düzenleme: Güncel sürücüyü kullanamayacaksınız muhtemelen, ama hiç değilse driver yüklenmiş olur eski de olsa.

Donanım kimliğini internete yazıp indirdim. Fakat ortada bir setup yok. Nasıl yapacağız?
20210307_001126.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı