Windows 8.1'e geçilmeli mi?

Bende hantal çalışıyordu Windows 7'de.

Tüm işletim sistemlerini kurdum. Windows 10 güncelliği ile tercih edilmeli, fakat sistemin yeterli ise.
HDD ile kurarsanız Windows 10 kanser olma ihtimaliniz yüksek. 8.1 görünüş olarak çok kötü performansı 7'ye yakın. Karar size kalmış. Windows 7 1GB RAM, E2140 işlemci, 80GB HDD, 512MB X1650 ekran kartı ile kurulu bir sistemde bile çok iyi çalışmakta. Sizde nasıl hantal çalıştı anlam veremedim.

Sizde nasıl hantal çalıştı anlam veremedim.

Resmen kafayı yedim 7'de. 10 kullandım yavaşlık kasma olmadı ama beğenmediğim için 8.1'deyim.
Sistemim;

sistem.PNG

700 GB HDD var
Windows 8.1'e geçerken yapmam gereken önemli bir şey var mı?

Driverleri yükle, İstemiyorsan 30 dk bekle kendi kendine yükler olmazsa kendin yükle ama sakın driver güncelleme programları kullanma, kendi sitelerinden indir.

Resmen kafayı yedim 7'de. 10 kullandım yavaşlık kasma olmadı ama beğenmediğim için 8.1'deyim.
Sistemim;

Eki Görüntüle 1085555

700 GB HDD var

Driverleri yükle, İstemiyorsan 30 dk bekle kendi kendine yükler olmazsa kendin yükle ama sakın driver güncelleme programları kullanma, kendi sitelerinden indir.
Driverlar 8'i destekliyor. 8.1'e kursam sıkıntı çıkar mı? Asus'un kendi sitesinden baktım. Yada Windows 8 mi kurayım?

Driverlar 8'i destekliyor. 8.1'e kursam sıkıntı çıkar mı? Asus'un kendi sitesinden baktım. Yada Windows 8 mi kurayım?
Windows 8.1 üzerinde Windows 8,7 ve Vista sürücüleri çalışabilir. Zamanında Vista ile gelen bir bilgisayara Windows 8.1 kurmuştum. Vista sürücüleri sıkıntısız çalışıyordu. Bunu Windows 8.1 üzerinde Windows 8 olarak düşünün.

Windows 8.1 üzerinde Windows 8,7 ve Vista sürücüleri çalışabilir. Zamanında Vista ile gelen bir bilgisayara Windows 8.1 kurmuştum. Vista sürücüleri sıkıntısız çalışıyordu. Bunu Windows 8.1 üzerinde Windows 8 olarak düşünün.
Sağolun. Yönetici olarak çalıştırmak yeterlidir değil mi?

Ben açıkçası işletim sisteminde olan savunmayı pek anlamıyorum. Her işletim sisteminin kendine göre güzel ve devrimsel özellikleri var. 8.1'i bırakın MS-DOS bile kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı