Windows 8.1'e geçilmeli mi?

Hala Windows 7 kullanmaktayım. Windows 8.1'e geçmeyi düşünüyorum ancak aklımda bazı sorular var. Windows 8.1'e geçince oyunlarda FPS düşmesi yaşar mıyım? Windows 8.1'in hangi sürümünü kullanmalıyım? Sistem özelliklerim:

İşlemci: Core 2 Duo E4600 3 GHz.
Ekran kartı: Radeon HD 5570.
Anakart: Gigabyte 945 gcm S2L.
RAM: 4 GB.
HDD: WD Blue 500 GB.
Bende Windows 7 kullanıyordum çokta severdim. Ama artık desteklenmiyor güvenli olmaz diye değiştirmek istedim. Bilgisayarım Windows 10 u kaldıramadığı için 8.1 e geçtim. Üstelik lisansının olmasınada gerek yok sadece sürekli sağ altta etkinleştirilmediğine dair yazı var ve arada birde Windows'u etkinleştir diye panel açılıyor çarpıya basıp kapatabiliyorsun onun haricinde bir sıkıntı yok bütün güncellemeleri alabiliyorsun. Bedava yasal Windows 🙂 Tavsiye ederim.

Bende Windows 7 kullanıyordum çokta severdim. Ama artık desteklenmiyor güvenli olmaz diye değiştirmek istedim. Bilgisayarım Windows 10 u kaldıramadığı için 8.1 e geçtim. Üstelik lisansının olmasınada gerek yok sadece sürekli sağ altta etkinleştirilmediğine dair yazı var ve arada birde Windows'u etkinleştir diye panel açılıyor çarpıya basıp kapatabiliyorsun onun haricinde bir sıkıntı yok bütün güncellemeleri alabiliyorsun. Bedava yasal Windows 🙂 Tavsiye ederim.
Katılıyorum. Windows 8.1 yağ gibi akıyor. Windows 7'den bile daha hızlı.

Windows 8.1 Single Language kurun keyfinize bakın. Daha da hafif Lite sürüm isterseniz Bing ile Windows 8.1'ya da embedded industry kurun.

Bende Windows 7 kullanıyordum çok da severdim. Ama artık desteklenmiyor güvenli olmaz diye değiştirmek istedim. Bilgisayarım Windows 10'u kaldıramadığı için 8.1'e geçtim. Üstelik lisansının olmasınada gerek yok sadece sürekli sağ altta etkinleştirilmediğine dair yazı var ve arada bir de Windows'u etkinleştir diye panel açılıyor çarpıya basıp kapatabiliyorsun onun haricinde bir sıkıntı yok bütün güncellemeleri alabiliyorsun. Bedava yasal Windows 🙂 tavsiye ederim.

Teşekkürler. Geçmeye karar verdim yakın zamanda format atmayı planlıyorum. Herkese yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı