Windows 8.1'e geçilmeli mi?

Sl00ts

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
ASUS Prime B450M-K II
Galax RTX 4060 1-Click OC 2X 8GB
Team T-Force Vulcan Tuf Gaming Alliance 16GB (2X8GB)
Windows 11 Pro
Meslek
Liseli Öğrenci
Windows 7 Ultimate SP1 64 Bit kullanıyorum. Windows 8.1 maksimum performans 64 Bit var elimde güvendiğim ve yıllarca kullandığım siteden indirdim sizce kurmalı mıyım? Kurarsam temiz kurulum mu yoksa normal format mı atayım?

Windows 7 Ultimate SP1 64 Bit kullanıyorum. Windows 8.1 maksimum performans 64 Bit var elimde güvendiğim ve yıllarca kullandığım siteden indirdim sizce kurmalı mıyım? Kurarsam temiz kurulum mu yoksa normal format mı atayım?

Windows 8.1 benim en sevdiğim sürümlerden ama bilgisayarınız kasmayacaksa indirin derim. Buradan gördüğüme göre bence sakın geçmeyinç onun yerine Windows 10'a temiz kurulum yapın derim.

Sisteminiz imzanızdaki sistemse Windows 8.1 biraz yavaş olabilir eğer imzanızdaki sistemse Windows 7 kalın.

Eğer sistemin yeterliyse.

1608134434444.png

Temiz kurulum ile format aynı şey. ISO dosyasını Orijinal indir, 8.1 hafif bir sistem zaten.

Geri
Yukarı