Windows 8.1'e geçince FPS düştü

editbs00

Centipat
Daha fazla  
5 ay önce Windows 7 de aldığım FPS ile şimdiki FPS arasındaki en az 30 FPS fark var. Şimdiki işletim sistemi Windows embedded 8.1 industry Pro.

5 ay önce Windows 7 de aldığım FPS ile şimdiki FPS arasındaki en az 30 FPS fark var. Şimdiki işletim sistemi Windows embedded 8.1 industry Pro.
Aslında 7'den daha hafif bir işletim sistemi optimizasyon ve Driver ayarlarını yapın.

Bence aradaki o FPS farkı işletim sistemi kaynaklı değil aksine sürekli gelişen oyun dünyası ve grafikler ile örnek vermek gerekirse CS:GO gibi bir oyunda daha önce 300+ FPS aldığım yerlerde şu an yeri geliyor 160-170'lere düşüyor. Geçen zaman zarfının 5 ay olduğunu düşünürsek az değil. Eğer içine sinmiyorsa sistemin bir tık düşük olduğu için tekrar Windows 7 geçmeni tavsiye ederim fakat kendi görüşüm daha önce hem Windows 7 hem Windows 8.1 kullanmış biri olarak 8.1 derim 👍

Sürücüleri ve gerekli optimizasyonları yaptın mı?
Her şey tam
1652958875959.png

Aslında 7'den daha hafif bir işletim sistemi optimizasyon ve Driver ayarlarını yapın.
herşey tam
1652958961687.png

Aslında 7'den daha hafif bir işletim sistemi optimizasyon ve driver ayarlarını yapın.

Her şey tam.

1652958961687.png

Sistem özellikleriniz nelerdir? Tahmin etme oyunu başladı. Bir de Windows 8.1 ındustry Pro ile Windows 8.1 Home SL arasında bence sürücü tarafında bazen sıkıntı olabiliyor.

Geri
Yukarı