Windows 8.1'e geçiş sonrası ne yapılmalı?

Hocam ID yazma yerinde Zoom :D
1616141531791.png

Arkadaşlar böyle bir hata geldi.

C/windows.old silmenize neden engel atıyor anlamadım. Yükseltmeyi bu yüzden sevmiyorum. Halbuki 15 dk.nızı almazdı.
Neyse. Siz driverleri kontrol edin. Onun yer açmaktan başka bir marifeti yok.

Arkadaşlar az önce arkadaşım da Windows 8.1 kurdu. Ama ekran kartı farklı bir şey gözüküyor ve 250 MB gözüküyor. Eskisinden farklı ekran kartının ismi bile yok Microsoft falan yazıyor. Ne yapacağız? Önceki ekran kartının adını hatırlamıyor.

1. nasıl Windows 8.1'e Edge kurdun? 2. ben 7 yıllık 8.1 kullanıcısıyım bence hemen 10'a yükseltme ile geç sonra ürün anahtarını öğren USB ile Windows 10'u formatla neden yükselttikten sonra formatlayayım diyorsan, yükseltme ile geç çünkü yükseltme ile geçince çok kasıyor. E o zaman neden direkt format ile geçeyim diyorsan yükseltme ile geçersen bedava ürün anahtarı veriyorlar. O yüzden yüskelt ve sonra formatla.

Arkadaşlar bir Windows 7 kullanıcısıydım ve Windows 8'e geçtim. Yapmam gereken bir şey var mı?

İşinize yaramayan servisleri kapatabilirsiniz. Eğer HDD kullanıyorsanız ve disk kullanımı %100 ise diski birleştirebilirsiniz. Sürücüleri kurun. Gerisi size kalmış.

Arkadaşlar az önce arkadaşım da Windows 8.1 kurdu. Ama ekran kartı farklı bir şey gözüküyor ve 250 MB gözüküyor. Eskisinden farklı ekran kartının ismi bile yok Microsoft falan yazıyor. Ne yapacağız? Önceki ekran kartının adını hatırlamıyor.

Driverpack adlı programı kullanabilir. Tüm sürücülerini güvenli bir şekilde günceller o program.

Yeni konular

Geri
Yukarı