Windows 8.1'e geçmeli miyim?

Windows 8.1 Single Language'dir sürümünüz muhtemelen. Eğer Single Language'i indirip kurarsanız herhangi bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben temiz kurulum yapmıştım ve OEM'de gömülü olan Key ile uyuşup orjinal olarak kurmuştu.

Windows 8.1 Single Language'dir sürümünüz muhtemelen. Eğer Single Language'i indirip kurarsanız herhangi bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Ben temiz kurulum yapmıştım ve OEM'de gömülü olan Key ile uyuşup orijinal olarak kurmuştu.

Olmadı. Bilgisayar aktif değil. Windows 10 Pro için Microsoft hesabıma Key tanımlamış OEM var yani. Windows 8.1 Single Language için hesabıma OEM Key tanımlanmamış.

Bilgisayarı çökerttim yanlışıkla temiz kurulum yapmak için bir bilgisayardan kurulumu başlattım. Ben istemedim o istedi. 😂

Wintousb yazılımı çok iyi sıfırlarken sadece bir düğmeye basıyorum her şeyi o yapıyor.

Olmadı. Bilgisayar aktif değil. Windows 10 Pro için Microsoft hesabıma Key tanımlamış OEM var yani. Windows 8.1 Single Language için hesabıma OEM Key tanımlanmamış.

Bilgisayarı çökerttim yanlışıkla temiz kurulum yapmak için bir bilgisayardan kurulumu başlattım. Ben istemedim o istedi. 😂

Wintousb yazılımı çok iyi sıfırlarken sadece bir düğmeye basıyorum her şeyi o yapıyor.

İlk mesajınızda bilgisayarın asıl sürümü olan Windows 8 yazmışsınız? Windows 10 varsa geri dönülür mü konu hakkında bir bilgim yok.

İlk mesajınızda bilgisayarın asıl sürümü olan Windows 8 yazmışsınız? Windows 10 varsa geri dönülür mü konu hakkında bir bilgim yok.

Asıl sürümü Windows 8 ama 8.1 değil Windows 8 Pro ya da Home bilmiyorum. Windows 10 benden kaynaklı olabilir Microsoft hesabımda Windows 10 Pro OEM Key tanımlı bilmediğim sebepten.

Bilgisayarım Windows 10 Minecraft oynatmayacak kadar yavaş ama Windows 7 GTA 5 oynatabilmekte bilgisayarımın asıl sürümü olan Windows 8'e geçmeyi düşünmedim 8.1 geçsem çok performans kaybı olur mu? Çünkü Netflix uygulaması Windows 7 için yok. Windows 8.1 için yükseltme yardımcısı var mı?

Sistem özellikleri:
Işlemci: Intel Core i5-3230M CPU @ 2.60GHz 2.60 GHz.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 635M.
RAM: 8, 00 GB.
Işletim sistemi: Windows 7 Professional sp1.
Disk: 1TB WD elements USB3.0.

Windows 8 iyidir hocam Windows 10 falan aman deyim tavsiye etmem arkaplan uygulamaları çok RAM yiyor Windows 7'nin güncel versiyonu gibidir Windows 8 ve 8.1

Doğru geçtiğimi belirtmedim. Windows 8.1 geçtiğime pişman değilim keşke orijinal ürün anahtarım olsaydı. .... Performans artığı hissediyorum bir de Microsoft Edge kurunca çok iyi iyi ki geçmişim ama keşke verilerimi kaydetseydim. Wintousb ayarlarınıa yanlış yaptım bilgisayarı çökerttim. Konu kapanabilir konu çözüldü.

Doğru geçtiğimi belirtmedim. Windows 8.1 geçtiğime pişman değilim keşke orijinal ürün anahtarım olsaydı. .... Performans artığı hissediyorum bir de Microsoft Edge kurunca çok iyi iyi ki geçmişim ama keşke verilerimi kaydetseydim. Wintousb ayarlarınıa yanlış yaptım bilgisayarı çökerttim. Konu kapanabilir konu çözüldü.

Bilgisayarı ilk aldığın zaman orjinal windows 8 yüklüyse zaten 8.1 yükleseniz dahi orjinal oluyor. Sürüm olarak Single Language deneyin genelde o sürümle geliyor bilgisayarlar. Orjinal kurulum yapabilirsiniz bu şekilde.

Bilgisayarı ilk aldığın zaman orijinal Windows 8 yüklüyse zaten 8.1 yükleseniz dahi orijinal oluyor. Sürüm olarak Single Language deneyin genelde o sürümle geliyor bilgisayarlar. Orjinal kurulum yapabilirsiniz bu şekilde.

Bilgisayarım Windows 8.1 Pro ile gelmekteydi ama gerek yok ürün anahtarını arkadaştan aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı