Windows 8.1'e nasıl geçilir?

doktormetofingo

Decapat
Bu siteden Win 8.1 kurulum dosyasını indirsem. Rufus BIOS ayarı falan gerekir mi? 1 yıl önce falan Windows mağazasından çok basitçe 8.1 yapabiliyorduk artık yapamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda ki gibi kolayca yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanki bu video eski gibi ayarlar değişmiş olabilir daha güncel bir video atar mısınız.
Tabi ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam direk Microsoft'tan ISO dosyasını indir ve USB hazırla sonrasında USB içinde olan setup çalıştır yükselt diyerek Windows 8'den Windows 8.1 yapabilirsin,
Unutmadan uygulamaların silinir ama önemli dosyalar silinmez.

Ya da direk Windows 10 geçebilirsin.

Unutmadan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
İyi günler.

İlk önce çoğu arkadaşın yaptığı gibi yapmayarak sisteminizi veya bilgisayarınızın markasını öğrenmek istiyorum? Arkadaşlarımız UEFI kurulum atmış. Fakat bilgisayarınız UEFI desteklemiyor ise sıkıntı çıkartabilir.

Dostum Windows 10'a geçmen daha iyi olur şahsen ben CS:GO'da 60 FPS alırken Win 10'da 130'lara kadar alıyorum tavsiye ederim

Intel Q8300 2.50 GHz 4 CPU
4 GB RAM DDR 2 800 MHz
Zotac GeForce GT 9600 512 MB
Kingston 120 GB SSD
460W PSU
Böyle bir sistemim var sizce Win 10 damı fazla FPS alırım Win 8 değil mi Win 10 sanki RAM'ı fazla yiyor gibime geliyor?

Geri
Yukarı