Windows 8.1'e nasıl geçilir?

Intel Q8300 2.50 GHz 4 CPU
4 GB RAM DDR 2 800 MHz
Zotac GeForce GT 9600 512 MB
Kingston 120 GB SSD
460W PSU
Böyle bir sistemim var sizce Win 10 damı fazla FPS alırım Win 8 değil mi Win 10 sanki RAM'ı fazla yiyor gibime geliyor?
dostum oyun oynamak istiyorsan win 10 öneririm kurmasıda efsane şekilde basit

Intel Q8300 2.50 GHz 4 CPU.
4 GB RAM DDR 2 800 MHz.
Zotac GeForce GT 9600 512 MB.
Kingston 120 GB SSD.
460W PSU.
Böyle bir sistemim var sizce Win 10 damı fazla FPS alırım Win 8 değil mi Win 10 sanki RAM'ı fazla yiyor gibime geliyor?

Evet kesinlikle Windows 8.1 2 GB RAM'lı bilgisayarımda Windows 8.1 kullanıyorum.
Sadece 700 MB RAM yiyor.
Bu bilgisayarımda zorunlu maalesef, neden dersen Windows 7 kurulmuyor :/
Windows 8.1 kuruyorum Wi-Fi açılmıyor.

Intel Q8300 2.50 GHz 4 CPU
4 GB RAM DDR 2 800 MHz
Zotac GeForce GT 9600 512 MB
Kingston 120 GB SSD
460W PSU
Windows 10'u İndirin bu link mikrosoftun kendi sitesi aracı indirine tıklayın programı açın lisansi kabul edin ve size soracaktır dosyalarınızı saklamak isterseniz saklaya basın sonra kendisi bilgisayara kendiliğinden format atacaktır isterseniz 10 gun sonra eskıye cevirebilirsiniz

Windows 10'u İndirin bu link mikrosoftun kendi sitesi aracı indirine tıklayın programı açın lisansi kabul edin ve size soracaktır dosyalarınızı saklamak isterseniz saklaya basın sonra kendisi bilgisayara kendiliğinden format atacaktır isterseniz 10 gun sonra eskıye cevirebilirsiniz

Hocam bakıyorum Windows 10 çok seviyorsunuz.

Tabi eski bilgisayarlar için ben Windows 10 önermiyorum

Windows 8.1'in desteğinin bile bitmesine az kaldı 2023 yılında sona erecek.

Bu siteden Win 8.1 kurulum dosyasını indirsem. Rufus BIOS ayarı falan gerekir mi? 1 yıl önce falan Windows mağazasından çok basitçe 8.1 yapabiliyorduk artık yapamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda ki gibi kolayca yapmak istiyorum.

Ya sorum bu Rufus falan lazım mı?
Yoksa Windows 10 indireyim.

Geri
Yukarı