Çözüm Windows 8 Atikmdag.sys Mavi ekran

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thereturn06

Hectopat
Windows 8 kullanıyorum ekran kartım Powercolor hd7870 PCS+ İnternette dolaşırken bir anda atikmdag.sys hatası aldım ve bilgisayarım yeniden başladı. Ekran kartının sürücüsünden oluyormuş sürücüyü kaldırdım ekran kartı sürücüsünü kaldırdıktan sonra ekran kartı nasıl güncel olacak peki? Ne yapmamı önerirsiniz.

Windows 8 kullanıyorum ekran kartım Powercolor hd7870 PCS+ İnternette dolaşırken bir anda atikmdag.sys hatası aldım ve bilgisayarım yeniden başladı. Ekran kartının sürücüsünden oluyormuş sürücüyü kaldırdım ekran kartı sürücüsünü kaldırdıktan sonra ekran kartı nasıl güncel olacak peki? Ne yapmamı önerirsiniz.

Aynı sorun bendede var vk da video izlerken yapıyor başka ne oyunda nede başka bi yerde sorun yok. Sıkıntı neden kaynaklanıyor acaba.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı