Windows 8 de performans düşüşü

Can ULUTAS

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkeze iyi geceler . Ekran kartı araştırması yaparken bir inceleme izledim. 7790'ın inceleme sonlarına doğru işletim sistemlerine değinildi. Başıma bir olay gelmişti. Onun sebebini öğrenmek istiyorum. Pc de sadece lol oynadığım zamanlar işletim sistemini tazelemem gerekti ve win 7 den win 8 e geçtim . Win 8 de ciddi bir performans düşüyle karşılaşmıştım. Grafik olarak fps düşüşü fazla değilde asıl oyun yüklerken çok geç yükledı. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar beni yanlış anlamayın. Yardımcı olmaya çalışan insana yalan soyliyecek değilim. Ama harbiden oldu hatta yanılmıyorsam o zamanki kullandığım sistem de şöyleydi . 2 veya 3 gb ddr 2 bellek vardı 667 veya 800 mhz athlon 64 x2 +5000 nvidia 9500 gt.

Hayır , olay da daha önceden başıma gelmişti inceleme izlerken tartışması yapıldı ve bilgi edinmek istedim. Bu sistem üzerinde performans kaybı yaşamıştım hatta oyuna girince uzaydan veya tost makinesinden bağlandığımı söylemişlerdi. Normalde çok daha erken dolduruyordu oyun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı