Windows 8 developer Preview hala iş görür mü?

Zaten Windows 8'in desteği çekilmiş 8.1'den bahsetmiyorum bence kullanılmaz developer olduğu için problem çıkaracaktır.

Bu paylaşılan Windows 8 developer Preview yapısının saatli bombası var ama Windows Beta Debomb Pack : Windows Beta Crackers : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive bu linkten debombed 8102'yi seçerek bu yapının saatli bombasının kaldırılmış olanını indirip kullanabilirsiniz.
Attığın Siteye gidince sayfa yok gibi bir hata veriyor, Ancak linkin son kısmında 6801 yazıyor, 6801 i silip 8102 yazarsanız sizi Windows 8 Build 8102 x64 Debombed diye bir yere atıyor, Sizce Kurulurmu?

Attığın Siteye gidince sayfa yok gibi bir hata veriyor, Ancak linkin son kısmında 6801 yazıyor, 6801 i silip 8102 yazarsanız sizi Windows 8 Build 8102 x64 Debombed diye bir yere atıyor, Sizce Kurulurmu?
Verdiğim linkteki 8102 ile aynı ama kullanmanızı önermem çünkü asıl sürüm değil ve güvensiz ama sanal makineye kurulur ve bu linki geçen sene atmıştım ve linkin öldüğünü 2 ay önce falan öğrendim ama düzeltmeyi unuttum bu yeni link:Windows Beta Debomb Pack : Windows Beta Crackers : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive.

Selam ben sanal makineye kuruyorum ama şöyle bir hata veriyor kurulumda.

1678570607064.png

Sanal makineyi ayarlama kısmından sistemi seçip oradan da hızlandırmaya basıp eskiyi seçersen sorun çözülür.

Hızlandırma açık değil yani direkt tıklanmıyor bir de bende sanallaştırma yok işlemcide.

Geri
Yukarı