Windows 8 formatı sonrası görüntü gidiyor

DiyarERAY

Decapat
Yeni format attım Windows 8. Ekran kartını yükledim yeniden başlattık kurulumu bitince. Sonra dedim Youtube'dan şarkı açayım ve hala çalıyor ama birden ekran gitti. Bilgisayar çalışıyor yani görmeden bile sayfayı kapatabilirim. Nedir sorun acaba? Sizce monitörde mı sorun var? :)

Çözüm
Yeni format attım Windows 8. Ekran kartını yükledim yeniden başlattık kurulumu bitince. Sonra dedim Youtube'dan şarkı açayım ve hala çalıyor ama birden ekran gitti. Bilgisayar çalışıyor yani görmeden bile sayfayı kapatabilirim. Nedir sorun acaba? Sizce monitörde mı sorun var? :)
Güvenli moddan açabilir misin bilgisayarı?
Güvenli moddan açabilir misin bilgisayarı?

Çözüm
O tamamda hocam bir sorun daha var dün kasami komple parcalarimi temizledim soktum taktım kasayı düz konumda açmıyor aciyor ses geliyor Windows sesi felan ama ekran gelmiyor yan yatırınca tıkır tıkır çalışıyor temassizlikmi acaba

Akşama eğer uygunsa twden bakabilirmisiniz driver kurduğunda yine aynısı oluyor kaldırınca düzeliyor
Önceden böyle bir durum yoktu kendisi programda kullansam windows updatede yapsam hiç sorun çıkarmıyordu ama şimdi hep aynı durum oluyor

Hocam ekran kartının donanım kimliğini atsana. Birde sistemin Windows 8.1 mi?
PCI\VEN_10DE&DEV_0F02&SUBSYS_8A9F1462&REV_A1
PCI\VEN_10DE&DEV_0F02&SUBSYS_8A9F1462
PCI\VEN_10DE&DEV_0F02&CC_030000
PCI\VEN_10DE&DEV_0F02&CC_0300

Buyur usta hepsini attım win 8.1 sistemim suan bilgisayar düz konumda takır takır calısıyor sana zahmet bir sürücümü bulabilirsen ben arattıgım zaman driveridentifierde cıkıyor hep birde sen baksan

PCI\VEN_10DE&DEV_0F02&SUBSYS_8A9F1462&REV_A1
PCI\VEN_10DE&DEV_0F02&SUBSYS_8A9F1462
PCI\VEN_10DE&DEV_0F02&CC_030000
PCI\VEN_10DE&DEV_0F02&CC_0300

Buyur usta hepsini attım win 8.1 sistemim suan bilgisayar düz konumda takır takır calısıyor sana zahmet bir sürücümü bulabilirsen ben arattıgım zaman driveridentifierde cıkıyor hep birde sen baksan
http://us.download.nvidia.com/Windows/391.35/391.35-desktop-win8-win7-32bit-international-whql.exe bunu dene.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı