Windows 8 Grafik Değişimi Sorunu

arif

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 2-3 hafta önce bilgisayarımı W7 Home Basic'ten W8 Pro yaptım. Ekran kartı sürücüleri W7 uyumluluk modunda yükledim. Ekran kartı Amd Readon 6470 bir de bunun 4260'ı var. Şimdi bunlar arasındaki geçişte zorlanıyorum. Bazen geçmiyor. Bazen geçiyor ama başlangıç ekranındaki kutuların hepsi siyah oluyor. Bunun nedeni nedir?

HP pavilion g6 1085st. Ben şimdi windows 8'in sitesinden bir şey indirdim uyumluluğu denetliyordu. 2-3 tanesini windows 8 için tekrar yüklememi istedi bende o yüzden direkt format attım geçtim ama recovery var. Eğer sorun çözülmezse diyeceksen 10 dk'da eski haline getiririm.

Merhaba arkadaşlar 2-3 hafta önce bilgisayarımı W7 Home Basic'ten W8 Pro yaptım. Ekran kartı sürücüleri W7 uyumluluk modunda yükledim. Ekran kartı Amd Readon 6470 bir de bunun 4260'ı var. Şimdi bunlar arasındaki geçişte zorlanıyorum. Bazen geçmiyor. Bazen geçiyor ama başlangıç ekranındaki kutuların hepsi siyah oluyor. Bunun nedeni nedir?

Ekran kartının resmi sitesinden güncel sürücünüzü indirin ve kurum sorun tamamen ortadan kalkacaktır. Ekran kartları ilk alındıklarında bile maalesef kutu içerisinden çıkan sürücü güncel olmuyor. Olmasına da imkan yok açıkcası. Çünkü bir çok oyun çıkıyor, ekran kartı üreticileri ise bu oyunlara göre yazılımlarını değiştiriyorlar. Güncel sürücünüzü kurun ve keyfinize bakın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı