Windows 8 İnternete Bağlanılamadı Kurulum Hatası

• Konuyu başlatan dieforhsyn07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 851
Biraz daha detaylandırabilir misin ? Hatta ekran görüntüsü ile birlikte desteklersen daha hızlı yardım edilir. Hangi aşamada bu hatayı alıyorsun ? Temiz kurulum yapmamanda ki sebep nedir ?

Elimde iso yok o yüzden yükleyemiyorum güncelleştirme ile denedim en kısa sürede resmi yükleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız bu senin kendi bilgisayarındaki adres satırı :) Bunu internet üzerinden bir fotoğraf yükleme sitesine yükleyip oradaki linki buraya verirsen daha iyi olur. Bildiğim kadarıyla orjinal sürüm olmadığında Upgrade seçeneği ile yükleme yapılamıyor. İnternetteki linklerden indirip CD'e çekip o şekilde sıfırdan format atarsanız daha temiz bir kurulum yapmış olursunuz.

vd0rs.png

Eğer bu hatayı aldığın sırada internetinde bir problem olmadığına eminsen dediğim gibi orjinal windows sürümü kullanmadığın için upgrade yapamıyor olabilirsin. Windows 8.1'in internette indirme linkleri mevcut, kota sıkıntın yoksa indirip CD'e çekip temiz format yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı