Windows 8 işlemci sürücüsü Windows 11'e kurulabilir mi?

GHOST2525

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistem Intel Core i5 3230M eski bir işlemci var, elimde araştırabilirsiniz bu işlemciye en son çıkan driver Windows 8 için. Windows 10 için bile güncelleme verilmemiş ben Windows 8 için driver indirsem Windows 11 çalışır mı Windows 10 içinde driver yok arkadaşlar sadece sadece Windows 8 için var driver Intel'in sitesinde arkadaşlar bu driveri indirip Windows 11'e kursak sorun yaşar mıyız acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Sistem Intel Core i5 3230M eski bir işlemci var, elimde araştırabilirsiniz bu işlemciye en son çıkan driver Windows 8 için. Windows 10 için bile güncelleme verilmemiş ben Windows 8 için driver indirsem Windows 11 çalışır mı Windows 10 içinde driver yok arkadaşlar sadece sadece Windows 8 için var driver Intel'in sitesinde arkadaşlar bu driveri indirip Windows 11'e kursak sorun yaşar mıyız acaba.

Windows Update gerekli driver kendi yükler işlemciye driver yüklemeye gerek yoktur.

Aygıt yöneticisinde bir sorun görünmediği sürece bir şey olmaz.

Windows 10 için sürücüsü var dostum. Windows 10 ile 11 aynı NT sürümünde oldukları için muhtemelen kurabilirsin.

Ekran görüntüsü 2024-02-03 173302.png

Geri
Yukarı