Çözüldü Windows 8 ISO dosyası nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EminXPFan

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
ADATA SU650
Ekran kartı
AMD Atlhon x64
Anakart
MSI Motherboard V-Class
İşlemci
Bilmiyorum
Acaba Windows 8 ISO dosyası verebilir misiniz? Yüklemek istedim ama her yerde Windows 8.1 ISO dosyası var. Bir sitede var ama güvenemedim. Çünkü yanında Office'de veriyor. Üstelik profesyonel! Ha bu arada korsan dosya vermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşinize yarayabilir;

7700 - 9200 arası yapılar:

Çoklu dil:
@Nitroshock6 ne yapsaydım 8.1 kastırıyordu bende 8 deneyeyim dedim. Bu kadar ön yargılı olma.
Yavaş atın normalde alıştığım klavye farklı bu klavye farklı bunda hızlı yazamıyorum ben :(

Hocam ön yargı değil indireceğiniz kaynaklardan çıkan sonuçları göz önüne alın derim. Ve daha çok sosyalde tanınmış kişilerin olduğu onayladığı konulardaki ISO dosyasını indirmenizi tavsiye ederim. Windows 8 ile 8.1 arasında fark olduğunu biliyorum.

Mesajınızdaki linkte bulunan ISO dosyaları birden fazla dil ile geliyor sanırım ve dosyaların boyutu bir hayli yüksek. Diğer bağlantılara bakabilirsiniz.

Şunun gibi;

Onu demiyorum indirme tuşu nerede? Öbürlerine baktım öbürleri de aynı. Nereye basıyoruz da iniyor?

Sağ tarafta şu şekilde ISO IMAGE şeklinde bir bölüm olacak, o bölümden indirmek istediğiniz mimarinin ISO dosyasına tıkladığınızda indirme başlayacaktır.
1653229691867.png

Onu demiyorum indirme tuşu nerede? Öbürlerine baktım öbürleri de aynı. Nereye basıyoruz da iniyor?
Hocam Windows 8'e geçmeyin derim. Windows 8'e desteğini kesti Microsoft. Peki neden? Microsoft Windows 8'i çıkardığı zaman Windows kullanıcılarından bir hayli fazla tepki almıştı. Bu nasıl bir işletim sistemi? Böyle işletim sistemi olmaz olsun, diye hakaretler yağdırmışlardı. O yüzden Windows 8.1'i çıkardı.

Hocam Windows 8'e geçmeyin derim. Windows 8'e desteğini kesti Microsoft. Peki neden? Microsoft Windows 8'i çıkardığı zaman Windows kullanıcılarından bir hayli fazla tepki almıştı. Bu nasıl bir işletim sistemi? Böyle işletim sistemi olmaz olsun, diye hakaretler yağdırmışlardı. O yüzden Windows 8.1'i çıkardı.

Önemli değil. Benim amacım olan şey sistemlerin formatlarını öğrenip işletim sistemini deneyimlemek.

Önemli değil. Benim amacım olan şey sistemlerin formatlarını öğrenip işletim sistemini deneyimlemek.
Virtualbox var hocam. Bende sizin dediğinizi yapmıştım bir aralar. Şu anda da rehberlerini oluşturuyorum.
Ekran görüntüsü 2022-04-09 205133.jpg

Geri
Yukarı