Windows 8 ISO Dosyasını USB Belleğe Yazma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Paketleri.
İkinci yedi kez, üç ve dört sekiz kez, beşinci dokuz kez indirilmiş, ortalama tüm paketleri yedi kişi falan indirmiş, başka bir şikayet gelmedi eğer gelirse o paketleri baştan yüklerim silmedim paketleri duruyor.

Abi valla izledim. :D Hatta en az 4 defa :)
Şöyle bir hata veriyor.

Anılsezer kardeşim dosyaları indirirken hatalı indirmiş olmalısın. Yeni klasör açmışsın inen paketler sorunsuz inmiş ise 102.400kb görünür boyutları yan tarafta yani indirdigin klasörün içinde yalnız son part hariç hepsi 100mb / 102.400kb karşılıgıdır.Kontrol ettikten sonra 1.parta sag tıklayıp winrardan klasöre çıkart dedikten sonra tüm partlar winrar tarafından birleştirilerek iso dosyasi hazır hale gelecektir. Daha sonra bu iso dosyasını ya wintobotic yada windowsun kendi aracı olan windows usb/dvd download tool aracını kullanabilirsin.

Recep abi iso dosyası 3.3 GB boyutundaysa USB'ye yazıldığında 3.3 GB yer mi kaplayacak?

Çok net, kısa ve öz anlatılmış. Öncelikle teşekkür ederim.

Flash belleğim cok dandik olduğundan yazma kısmı çok ama çok uzun sürüyor. 30 dk oldu hala 100 de 23'lerde. :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen kardeşim bende aynı sorunu yaşıyorum.

5saatin ardindan kurmayi basardim. Gayet iyi calisiyor. Yavas olmasinin nedeni celeron ve kalitesiz usb olmasi. (eski laptop) ... Windows 8 yukledigim laptop y500...

Uygulama düzgün olarak başlayamadı uyarısı alıyorum. XP kullanıyorum. Çözümü nedir acaba ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı