Windows 8 kurulumuna başlarken "Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız Windows sürümü ile uyumlu değil."

Daha fazla  
Windows 7 Ultimate 32 Bit SP1 işletim sistemim var. Windows 8 Single Language 64 bit Türkçe CD'si satın aldım. Daha doğrusu önceden almıştım. Eski Windows işletim sistemimde Windows 7 Ultimate 32 bit SP1'di. Onu aldığım CD ile Windows Single Language 64 bite yükseltmiştim. Bazı nedenlerden dolayı tekrar Windows 7'ye döndün. Şimdi Windows 8'e geçmek istiyorum ama CD'yi takıp setup.exe'ye basınca aşağıdaki hatayı veriyor.

DoRJGZ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitemizde boot rehberi var. Bilgisayarını boot ederek yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin.

Tamam çözümü kendim buldum. Bilgisayar açılırken f11 tuşuna basıp sonrada herhangi bir tuşa basınca kurulum ekranı açılıyor fakat şimdide şöyle bir sorun var : windows ' u "c" diskine kurmak istyorum. Diskte 54 gb boş alan var fakat kurulum ekranında 10 gb olarak gözüküyor. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı