Windows 8 laptopa nasıl Windows 10 yüklenir?

Cnkydn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopum Windows 8 ve 10'a çıkarmak istiyorum. Kendi başıma yapabilir miyim yoksa bilgisayarcıya mı götürmeliyim? Kendi başıma yapabilirsem nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar laptopum Windows 8 ve 10'a çıkarmak istiyorum. Kendi başıma yapabilir miyim yoksa bilgisayarcıya mı götürmeliyim? Kendi başıma yapabilirsem nasıl yapabilirim?
Hocam Microsoft sitesine gidip Windows 10 iso dosyası yükleyin. Ondan sonra kurması kolay. Oyun oynuyorsanız Windows 10 Home öneririm.

laptop ise bilgisayarcıya götürmek her zaman avantajlı. İstediğin oyun, program vs onları da yükletme şansın olur :)

format atmayı yeni yeni öğrenen biri için bilgisayarı tehlikeye atmanın değeceğini sanmıyorum. Bir yerden kazanan diğer yerden kaybeder.
Tehlikeli bir şey yok olabilecek sorunlarda buradan yardımcı oluruz.

Yükseltmek mi istiyorsunuz sıfırdan kurulum mu?

Geri
Yukarı